Katalog

Novinky

news-podvodne-sperky.jpg

Test stříbrných šperků: ani jeden nebyl pravý, některé byly nebezpečné

Dobrý den, jsme rádi, že jste navštívili naše webowé stránky

Jestli chcte být informováni o novinkách na našem webu klikněte zde

Pejsek

Podívejte se na nové originální šperky vyrobené podle Vašeho přání

news-ohnivy-opal-z-mexika.jpg
  • kámen je broušený v naší firmě

Potřebujete načerpat energii? Pořiďte si léčivý kámen

obrazekDrahé kameny nám nedávají pouze léčivou sílu a energii, ale také nás spojují s přírodou a jejími krásami, které nás stále obklopují. Léčivé kameny zušlechťují, obnovují a slaďují různé stránky našeho těla a mají schopnosti uzdravování.

 

 

4 důvody k pořízení kamene

  • přinášejí štěstí a pozitivní energii
  • mají léčivou sílu
  • plní ozdobnou funkci při vsazení do šperků
  • mají magnetickou sílu působící na tělo

Kámen můžete zvolit podle svého znamení zvěrokruhu. Ke každému znamení se hodí jiný kámen, který bude pozitivně dopadat na Vaše tělo, mysl i duši.

2 způsoby, podle kterých si vyberete ten správný kámen

  • podle znamení zvěrokruhu
  • podle intuice a přitažlivosti

Pokud nedáváte přednost horoskopům, nechte kámen, ať si vybere on Vás. Kámen, který vás na první pohled zaujme a bude vás přitahovat, je pro vás ten pravý.

Je důležité stále o léčivé kameny pečovat

Je důležité kámen před prvním použitím dezinfikovat od předešlých nepříznivých vlivů a negativních vibrací. Není to nic složitého, pouze dáte kámen pod studenou tekoucí vodu umýt a pak ho na několik hodin vystavíte na světlo. Ne na přímé slunce! Kámen se tímto očistí a dobije tak svou energii. Tento proces je nutné opakovat častěji, aby se kámen stále vyprazdňoval od Vašich špatných pocitů, nemocí a smutků a dokázal Vám předávat svou energii.

Historie léčivých kamenů

Už před dávnými lety se lidé domnívali, že kameny působí na jejich fyzické i psychické pochody těla. Vyráběli z nich amulety a používali je k výrobě lektvarů. Lidé byli přesvědčeni, že zahání zlé síly, chrání před uhranutím a pomáhají překonávat těžkosti. Šperky s kameny nebyly jen okrasou, ale přinášely i ochranu.

Další odkazy

Používané výrazy

šperky, kámen, drahé kameny, léčivé kameny, šperky s kameny

 

V dalších sekcích najdete:

Kameny zvěrokruhu

Máte li zájem o kameny, navštivte náš e-shop Chci informace o kamenech zvěrokruhu
více info >>

Kameny pro zdraví

Trápí vás nějaká úzkost či nemoc, nebo potřebujete dodat sílu a odvahu? Pořiďte si nějaký z našich léčivých kamenů, ať už samotný, nebo vsazený do šperku. Chci informace o léčivých kamenech Chcete kámen nosit neustále při sobě? Nechte si ho vsadit do šperku Kámen vsadíme na vaše…
více info >>

Léčivý dárek

Drahé kameny jsou nejen krásným dárkem, ale také dodávají tělu energii a mají léčivé schopnosti. Pokud nechcete darovat pouze samotný kámen, nechte ho vsadit do šperku. Věnujete tak "léčivý dárek". Léčivý dárek vybírejte pečlivě Léčivý kámen si můžete vybrat podle barvy, která…
více info >>

Galerie

Zde je pro Vás připravena galerie léčivých kamenů. Tyto léčivé kameny patří k naší sbírce a vy si je zde můžete prohlédnout. Chci informace o léčivých kamenech Léčivé kameny mají vlastnosti, které vědci jen těžko vysvětlují, mají duchovní význam a napomáhají zdraví. Léčivá harmonizační energie…
více info >>
 

Máte-li jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat:

Rádi zodpovíme Vaše dotazy


 *


 *

 *
* povinné údaje

 * (opatření proti SPAM robotům)