Košík je prázdný

E-shop

Novinky

news-podvodne-sperky.jpg

Test stříbrných šperků: ani jeden nebyl pravý, některé byly nebezpečné

Dobrý den, jsme rádi, že jste navštívili naše webowé stránky

Jestli chcte být informováni o novinkách na našem webu klikněte zde

Pejsek

Podívejte se na nové originální šperky vyrobené podle Vašeho přání

news-ohnivy-opal-z-mexika.jpg
  • kámen je broušený v naší firmě

Vy navrhnete, my vyrobíme

obrazek

Vyrábíme šperky na zakázku dle požadavků zákazníka. Rozhodněte se, pro jakou příležitost a pro koho chcete nechat šperk vyrobit, navštivte nás a popište nám vaše představy.

Originální a jedinečný dárek

Vámi zvolený a navržený šperk bude jedinečným, velmi originálním a nezapomenutelným dárkem pro vaše blízké. Šperky na zakázku mohou být klasické a nebo naopak velice netradiční. Mohou se skládat z více druhů zlata, materiálů či dílů.Na zakázku Vám vyrobíme tyto šperky

  • řetízky
  • přívěšky
  • prsteny
  • náramky
  • náhrdelníky
  • kravatové spony
  • manžetové knoflíky

Vše záleží jen na Vaší představě

Šperky vyrábíme ze zlata nebo stříbra. Podle Vašich představ a návrhů můžeme kombinovat různé barvy zlata, lesk a mat materiálů a vsadit různé druhy kamenů.

Šperky na zakázku vyrábíme v naší dílně s dobrým technickým zázemím. Díky dlouholeté praxi v oboru dokážeme vyrobit vše od klasických šperků (náramky, snubní prsteny, přívěsky...) až po netradiční originální šperky na zakázku. Vyhotovíme pro vás návrhy a poté zhotovíme cenovou kalkulaci a váš vysněný šperk.

Trendy v zakázkové výrobě šperků

Stále častěji se v dnešní době setkáváme při zakázkové výrobě s kamenovými šperky. Kamenové šperky dovedou vyrobit pouze zdatní šperkaři. Odráží se v nich nejen hodnota šperku, ale také hodnota lidské práce.

Kamenové šperky podtrhují osobitost svého majitele, jsou celkovou vizáží a dá se říci, že mají svou vlastní duši. Tyto šperky jsou vskutku originálním dílem. Většinou mají vysokou uměleckou hodnotu a tomu odpovídá i pořizovací cena. Oproti západním trhů je u nás však cena až směšně nízká. Díky tomu se šperky častěji stávají spíše dárky pro zahraniční přátele.

  • Přečtěte si více o přírodních špercích.
  • Berte však na vědomí, že se jedná o ruční práci a podle množství objednávek může výroba trvat až tři týdny.

Další odkazy

Používané výrazy

šperky, zlato, kameny, stříbro, šperky na zakázku, zakázková výroby šperků, kamenové šperky

V dalších sekcích najdete:

Opravy šperků

Rozbil se Vám oblíbený šperk? Místo uložení do šperkovnice volte raději opravu. Opravíme váš šperk v co nejkratším možném termínu za velmi přijatelné ceny. Váš šperk bude stále jako nový Šperk vám může vydržet dlouhá léta, často i po několik generací. Každý šperk však potřebuje…
více info >>

Ukázky zakázkových šperků

ukazky-zakazkovych-sperku.jpg
Potřebujete pěkný dárek pro manželku, přítelkyni či milenku, ale chybí vám inspirace? Inspirujte se u nás. Udělejte radost  netradičním šperkem z naší zakázkové výroby. Nakupte rychle a levně Trávíte hodiny při vybírání dárku pro vaši drahou polovičku? A když už si myslíte, že jste…
více info >>

Vyrábění

vyrábění šperku
více info >>
 

Máte-li jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat:

Rádi zodpovíme Vaše dotazy


 *


 *

 *
* povinné údaje

 * (opatření proti SPAM robotům)