Košík je prázdný

E-shop

Novinky

news-podvodne-sperky.jpg

Test stříbrných šperků: ani jeden nebyl pravý, některé byly nebezpečné

Dobrý den, jsme rádi, že jste navštívili naše webowé stránky

Jestli chcte být informováni o novinkách na našem webu klikněte zde

Pejsek

Podívejte se na nové originální šperky vyrobené podle Vašeho přání

news-ohnivy-opal-z-mexika.jpg
  • kámen je broušený v naší firmě

Staňte se královnou večera s náhrdelníkem od nás

obrazek

Přejete si, aby Vám muži padali k nohám a pohled na Vás je zcela uchvátil? Díky náhrdelníku od nás máte šanci, že se toto přání stane skutečností.

Na krk každé ženy by měl s naprostou samozřejmostí patřit krásný náhrdelník. Náhrdelníky jsou nejvhodnějším doplňkem k večerním nebo letním šatům, prostě tam, kde dámský dekolt má být podtržen blýskajícím šperkem.

Naše náhrdelníky se hodí ke každé příležitosti

Naše krásné náhrdelníky se hodí k nejrůznějším společenským akcím, ať už jsou to plesy, večírky, narozeninové oslavy nebo třeba jen pracovní večeře. Pokud se rozhodnete pro jednodušší a méně nápadný oděv, ke kterému však zvolíte krásný a výrazný šperk, nemůžete udělat chybu. Budete ozdobou večera.

Kvalitní české náhrdelníky

Náhrdelníky jsou českého původu a ručně vyrobeny. Kvalita našich náhrdelníků je zárukou spokojenosti zákazníků. Vybíráme náhrdelníky z nejkvalitnějších materiálů české výroby. Nabízíme Vám tedy skvělé a originální náhrdelníky, které se hodí k denní i večerní příležitosti.

Darujte ženě něco jedinečného

Náhrdelníky měly vždy výsostné postavení ve společnosti. Byly symbolem ženského půvabu a ekonomického postavení muže. Krásná žena s nepřehlédnutelným šperkem po Vašem boku je tou nejlepší vizitkou. Pokud chcete obdarovat ženu něčím výjimečným, náhrdelník bude právě pro Vás tím pravým dárkem.

Léčivá síla náhrdelníku

Náhrdelníky mohou působit i léčivě, pokud v nich jsou vhodně zvolené kameny, které svou léčivou silou mohou přímo pomoci při léčbě nejrůznějších nemocí.

Další odkazy

 

Používané výrazy

náhrdelník, doplněk, léčivé kameny, šperk, stříbrný náhrdelník

Máte-li jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat:

Rádi zodpovíme Vaše dotazy


 *


 *

 *
* povinné údaje

 * (opatření proti SPAM robotům)